Om oss

Tillit, Kvalitet, Kompetanse

For oss betyr det å være regnskapsfører å være en tillitsfull og pålitelig støttepartner for din bedrift.

Vi er resultatorienterte. Dette betyr at din bedrifts lønnsomhet står i sentrum. Vårt mål er å hjelpe kundene våre med å drive lønnsomt, legge til rette for vekst, og samtidig sørge for at alt gjøres i henhold til lover og regler. På denne måten kan vi gjøre det vi er gode på, og kundene våre kan fortsette med det de er best på; utvikle sin bedrift videre.

Våre ansatte

Olav Degvold

Daglig leder 

Autorisert regnskapsfører

Epost: olav@rteas.no

Sissel Kjærnsbeck

Autorisert regnskapsfører

Epost: sissel@rteas.no

Halvor Aarhus Aalborg

Autorisert regnskapsfører

Siviløkonom MSc Finance

Epost: halvor@rteas.no

Eli Halberg

Regnskapsmedarbeider

Epost: eli@rteas.no

Jon Stian Slettum

Autorisert regnskapsfører

Epost: jon.stian@rteas.no

Anita Holter

Regnskapsmedarbeider

Epost: anita@rteas.no

Kaja Reinhardtsen

Regnskapsmedarbeider

Epost: kaja@rteas.no

Galyna Shlapak

Regnskapsmedarbeider

Epost: galyna@rteas.no

Torill Grønvold

Regnskapsmedarbeider

Epost: torill@rteas.no